bestellen - reserveren

Hier kunt u boeken zoeken, bestellen of zien of we het op voorraad hebben. Een boek dat niet op voorraad is, kunt u gewoon bestellen en thuis laten bezorgen of reserveren en in de winkel ophalen.

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 38 voor Nicolette + Hoekmeijer
Door Valeria Luiselli & Molly van Gelder...
| Ingenaaid boek
€ 27,50
‘Stel nou dat jij en papa er niet meer waren en wij aan ons lot waren overgelaten. Hoe zou het dan gaan?’ Een gebroken huwelijk voorin de auto, een stel wijsneuzen op de achterbank, en continu Dav... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Over schrijven, lezen en kijken
Door Lydia Davis & Nico Groen & Nic...
| Ingenaaid boek
€ 39,99
Met ‘De schoonheid van weerbarstig proza’ reikt Lydia Davis ons de sleutel aan tot het lezen van haar werk – wat het leesplezier alleen maar zal vergroten. De korte verhalen van Davis tellen vaa... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Nathan Englander & Nicolette Hoekm...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
<p><em>kaddisj.com</em> van Nathan Englander is een satirische roman over een verstoorde vader-zoonrelatie. Englander op z’n best: absurdistisch, met een boodschap.</p> <p... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Edward St Aubyn & Nicolette Hoekme...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
Niet beschikbaar
Een van de grote literaire sensaties van de afgelopen twintig jaar, zo mogen de Patrick Melrose-romans van Edward St Aubyn wel worden genoemd. Het eerste deel verscheen al in 1992, maar pas bij de ver... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Aja Gabel & Nicolette Hoekmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
Het ensemble van Aja Gabel neemt je als lezer helemaal mee; de vier muzikanten zijn afzonderlijk al bijzonder, maar als ensemble zijn ze onvergetelijk. Voor de lezers van Curtis Sittenfeld, Jennifer E... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Alice Hoffman & Nicolette Hoekmeij...
| Ingenaaid boek
€ 16,00
‘Er is een aantal dingen dat Sally Owens zeker weet: Gooi gemorst zout altijd over je linkerschouder. Zet rozemarijn bij het tuinhek. Doe peper door de aardappelpuree. Plant rozen en lavendel, die b... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Nathan Englander & Nicolette Hoekm...
| Gebonden boek
€ 21,99
Weerzien in het midden van de aarde is de langverwachte nieuwe roman van de Pulitzerprijs genomineerde Nathan Englander. Nathan Englander debuteerde in 1999 met de verhalenbundel Verlost van vleselijk... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Carys Davies & Nicolette Hoekmeije...
| Gebonden boek
€ 18,99
<p>‘Een adembenemende debuutroman.’ <em>The Guardian</em><br /> <br /> Een betoverende, avontuurlijke roman over een epische reis, en over rouw, opgroeien en een... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jamie Quatro & Nicolette Hoekmeije...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
‘Vuurrede’ van Jamie Quatro vertelt het verhaal van Maggie, bijzonder toegewijd aan haar man Thomas, aan hun twee prachtige kinderen en aan God. Dan begint de schrijfster Maggie een platonische, i... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jess Walter & Nicolette Hoekmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 6,00
Het is 1962. Op de rotsen van het ingeslapen vissersplaatsje Porto Vergogna staat Pasquale, een jonge Italiaan en eigenaar van het enige hotel. In dagdromen verzonken kijkt hij uit over het glinsteren... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine