bestellen - reserveren

Hier kunt u boeken zoeken, bestellen of zien of we het op voorraad hebben. Een boek dat niet op voorraad is, kunt u gewoon bestellen en thuis laten bezorgen of reserveren en in de winkel ophalen.

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 60 - 70 van ongeveer 867 voor Ambo|Anthos
Hoe het rechts-nationalisme Europa veroverde
Door Kemal Rijken...
| Ingenaaid boek
€ 27,50
‘Eigen volk' van Kemal Rijken is een opzienbarende reconstructie van het oprukkende Europese rechts-nationalisme. Dit grensoverschrijdende overzichtswerk is een must read vanwege de Europese Verkiez... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Patricia Snel...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Patricia Snel, auteur van bestsellers als De expat en Expat exit, heeft met Perfect Match een nieuwe, beklemmende thriller geschreven over de wereld van het online daten. Marit, negendertig jaar, heef... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Over geheugen, verlies en identiteit
Door Jules Montague...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
‘Het onteigende brein’ van Jules Montague is een aangrijpend, verhelderend en troostrijk boek over wat er resteert als ons geheugen ons in de steek laat, voor liefhebbers van Oliver Sacks en Irvin... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Katharina Vestre & Angelique de Kro...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
‘Het eerste wonder’ van Katharina Vestre is populaire wetenschap op zijn best, over de wonderbaarlijke reis die we allemaal hebben afgelegd: van zaad- en eicel tot volwaardig mens. Hoeveel we als ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Mirjam Oldenhave...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Mirjam Oldenhave, auteur van de Mees Kees-serie, geeft in ‘Weet ik veel’ een inkijkje in de wereld van het pleegmoederschap. Ze is pleegmoeder van de negenjarige Esi, die oorspronkelijk uit Ghana ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door C.L. Taylor & Linda Broeder...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
‘De angst’ van C.L. Taylor is een thriller over obsessieve liefde en psychologische manipulatie, een intens verhaal vol plotwendingen waarin een slachtoffer het heft in eigen handen neemt. In ‘D... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Mijn strijd tegen de Islamitische Staat
Door Nadia Murad...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
‘Ik zal de laatste zijn’ is het schokkende maar tegelijk inspirerende verhaal van mensenrechtenactiviste Nadia Murad over haar vlucht uit de handen van Islamitische Staat. Voor het eerst vertelt N... Meer
Boek Niet Op Voorraad
De zeven stappen van democratie naar dictatuur
Door Ece Temelkuran...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Zeven stappen van democratie naar dictatuur ‘Verloren land’ van Ece Temelkuran, een van de invloedrijkste politiek commentatoren van Turkije, is een hartstochtelijke en urgente verdediging van onz... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Patricia Snel...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
Patricia Snel, auteur van bestsellers als De expat en Expat exit, heeft met Perfect Match een nieuwe, beklemmende thriller geschreven over de wereld van het onlinedaten. Marit, negenendertig jaar, hee... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jón Kalman Stefánsson & Marcel O...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
De naamloze jongen en zijn vriend Jens zijn gered in een sneeuwstorm. In het gehucht waarin ze zijn opgevangen ontmoet de jongen een meisje met rood haar dat hij maar niet uit zijn gedachten kan zette... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine