bestellen - reserveren

Hier kunt u boeken zoeken, bestellen of zien of we het op voorraad hebben. Een boek dat niet op voorraad is, kunt u gewoon bestellen en thuis laten bezorgen of reserveren en in de winkel ophalen.

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 70 - 80 van ongeveer 916 voor Ambo|Anthos
Door Laetitia Colombani & Carolien Stee...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
<p>Drie vrouwen, drie continenten, één verlangen naar vrijheid.</p> <p>In <em>De vlecht</em> van Laetitia Colombani behoort de Indiase Smita tot de onaanraakbaren, gedo... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Sayed Kashua & Ruben Verhasselt...
| Gebonden boek
€ 21,99
In Wijzigingen bijhouden schrijft Sayed Kashua over Palestijnen en Israëliërs en over wat ze zich willen herinneren en wat ze willen vergeten. Het gaat over heimwee, ontworteling en de verwerking va... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Ronit Matalon & Sylvie Hoyinck...
| Gebonden boek
€ 17,99
‘En de bruid sloot de deur’ van Ronit Matalon is een onderhoudende roman over Arabische joden in Israël en een subtiel commentaar op de positie van de vrouw. Matalon dient in één adem genoemd t... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Camilla Läckberg & Elina van der H...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
In Leeuwentemmer van de Zweedse thrillerauteur Camilla Läckberg houdt de winter Fjällbacka in zijn greep. Inspecteur Patrik Hedström en zijn team werken aan een vermissingszaak van een jong meisje,... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Andrew Ridker & Jan de Nijs...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
<p><em>De weldoeners</em>, het veelgeprezen debuut van Andrew Ridker, is een ambitieus familiedrama voor de lezers van Jonathan Franzen en Nathan Hill.</p> <p>In <em&g... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jón Kalman Stefánsson & Marcel O...
| Ingenaaid boek
€ 30,00
<p>Nu in één band: de drie prachtige romans van de IJslandse Jón Kalman Stéfansson over de naamloze jongen: <em>Hemel en hel,</em> <em>Het verdriet van de engelen </em&g... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Sacha Bronwasser...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
<p>'Sacha Bronwasser debuteert overtuigend met een roman als een kunstwerk, dat uitnodigt om van alle kanten bekeken te worden.' - <em>de Volkskrant</em></p> <p>In <em... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Vader en zoon Verstappen en hun strijd in de Formule 1
Door Ivo Pakvis...
| Ingenaaid boek
€ 18,99
Niet beschikbaar
<p><em>Jos & Max</em> van Ivo Pakvis ontrafelt het talent van de succesvolste Nederlandse coureur ooit. Verplichte kost voor iedere Formule 1-liefhebber.</p> <p>Met spect... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Chris Cander & Iris Bol & Marc...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
<p><em>Het gewicht van een piano</em> van Chris Cander is een ontroerende historische roman tegen de achtergrond van de Koude Oorlog. Voor de lezers van <em>Haar naam was Sarah... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Artsen over de patiënt die hun leven voor altijd veranderde
Door Ellen de Visser...
| Gebonden boek
€ 20,00
<p><strong>Luxe gebonden cadeau-editie; met 25 extra verhalen. </strong></p> <p>In deze schitterende uitgave van <em>Die ene patiënt </em>zijn alle verhalen ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine