bestellen - reserveren

Hier kunt u boeken zoeken, bestellen of zien of we het op voorraad hebben. Een boek dat niet op voorraad is, kunt u gewoon bestellen en thuis laten bezorgen of reserveren en in de winkel ophalen.

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 70 - 80 van ongeveer 867 voor Ambo|Anthos
Door Laetitia Colombani...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
Drie vrouwen, drie continenten, één verlangen naar vrijheid. In ‘De vlecht’ van Laetitia Colombani behoort de Indiase Smita tot de onaanraakbaren, gedoemd een mensonwaardig bestaan te leiden. Ha... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Sayed Kashua & Ruben Verhasselt...
| Gebonden boek
€ 21,99
In Wijzigingen bijhouden schrijft Sayed Kashua over Palestijnen en Israëliërs en over wat ze zich willen herinneren en wat ze willen vergeten. Het gaat over heimwee, ontworteling en de verwerking va... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Ronit Matalon & Sylvie Hoyinck...
| Gebonden boek
€ 17,99
‘En de bruid sloot de deur’ van Ronit Matalon is een onderhoudende roman over Arabische joden in Israël en een subtiel commentaar op de positie van de vrouw. Matalon dient in één adem genoemd t... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Camilla Läckberg & Elina van der H...
| Ingenaaid boek
€ 11,00
In Leeuwentemmer van de Zweedse thrillerauteur Camilla Läckberg houdt de winter Fjällbacka in zijn greep. Inspecteur Patrik Hedström en zijn team werken aan een vermissingszaak van een jong meisje,... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Andrew Ridker...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
Niet beschikbaar
<p><em>De weldoeners</em>, het veelgeprezen debuut van Andrew Ridker, is een ambitieus familiedrama voor de lezers van Jonathan Franzen en Nathan Hill.</p> <p>In <em&g... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jón Kalman Stefánsson...
| Ingenaaid boek
€ 30,00
Niet beschikbaar
<p>Nu in één band: de drie prachtige romans van de IJslandse Jón Kalman Stéfansson over de naamloze jongen: <em>Hemel en hel,</em> <em>Het verdriet van de engelen </em&g... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Sacha Bronwasser...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Niet beschikbaar
<p>Sasha Bronwasser debuteert met de prachtige roman <em>Niets is gelogen</em>, waarin een klein incident het uitgangspunt vormt van een indringend verhaal over dood, leven en kunst.... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Het succesverhaal van de Verstappens in de Formule 1
Door Ivo Pakvis...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Niet beschikbaar
<p><em>Jos & Max</em> van Ivo Pakvis ontrafelt het talent van de succesvolste Nederlandse coureur ooit. Verplichte kost voor iedere Formule 1-liefhebber.</p> <p>Met spect... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Chris Cander...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Niet beschikbaar
<p><em>Het gewicht van een piano</em> van Chris Cander is een ontroerende historische roman tegen de achtergrond van de Koude Oorlog. Voor de lezers van <em>Haar naam was Sarah... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Artsen over de patiënt die hun leven voor altijd veranderde
Door Ellen de Visser...
| Gebonden boek
€ 20,00
Niet beschikbaar
<p>In <em>Die ene patiënt </em>van Ellen de Visser vertellen zorgverleners over de patiënt die hun leven voor altijd veranderde. De indringende Volkskrant-serie <em>Die ene p... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine